chaffier کارتون در حاشیه رد صلاحیت احمدی نژاد

chaffier: کارتون در حاشیه رد صلاحیت احمدی نژاد احمدی نژاد بزرگمهر حسین پور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قالیباف جهت اتهام‌زنی‌هایی که در مناظره کرد از مردم عذرخواهی کند

عضو هیات رییسه فراکسیون امید و نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس در خصوص مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که روز جمعه برگزار شد نسبت به بعضی گفته

قالیباف جهت اتهام‌زنی‌هایی که در مناظره کرد از مردم عذرخواهی کند

قالیباف جهت اتهام زنی هایی که در مناظره کرد از مردم عذرخواهی کند

عبارات مهم : آموزش

عضو هیات رییسه فراکسیون امید و نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس در خصوص مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که روز جمعه برگزار شد نسبت به بعضی گفته های کاندیداها تصویر العمل نشان داد. .

فاطمه سعیدی در گفت وگو با ایلنا در ارزیابی اش از مناظره روز جمعه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای رییسی که خواستار توجه زیاد به ارزش معلمان و حل پرسشها معلمان کشور شدند جهت ملت ایران، بالاخص معلمان عزیز توضیح دهند، زمانی که ایشان در قوه قضاییه بودند چه برخوردهایی با فعالان صنفی معلمان داشتند؟

قالیباف جهت اتهام‌زنی‌هایی که در مناظره کرد از مردم عذرخواهی کند

او افزود: افرادی که دستاوردهای دولت یازدهم را در عرصه های سیاست خارجی، سیاست های داخلی بالاخص آزادی های مدنی و فرهنگی نادیده می گیرند یا انکار می کنند؛ مانند کسانی هستند که خود را به خواب زده اند و با هیچ منطقی بیدار نمی شوند! کسی که خوابیده است را شاید بتوان بیدار کرد، ولی آنکه خود را به خواب زده را هرگز نمی شود.

این عضو حزب عاملان در تصویر العمل به بعضی خلاف واقع گویی ها در مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: افرادی که در یک گفت وگو پایبند اخلاق نیستند چگونه دولتی اخلاقی تشکیل خواهند داد؟ آقای قالیباف به بند پنجم سیاست های کلی انتخابات که مقام معظم رهبری به روسای سه قوه و رییس مجمع تشخیص مصلحت ابلاغ کرده اند توجهی نداشتند. در بند پنجم آمده ممنوعیت هرگونه تخریب، تهدید، تطمیع، فریب و وعده های خارج از اختیارات قانونی و هرگونه اقدام مغایر امنیت ملی نظیر تفرقه قومی و مذهبی در تبلیغات انتخاباتی که به صراحت ذکر شده است است.

عضو هیات رییسه فراکسیون امید و نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس در خصوص مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که روز جمعه برگزار شد نسبت به بعضی گفته

سعیدی تصریح کرد: کاش آقای قالیباف به جای این همه اتهام زنی به دولت و فرافکنی نسبت به آموزش و پرورش، بیان می کردند چه مقدار از سهم پرداختی شهرداری را به آموزش و پرورش پرداخته اند ؟ قالیباف به خاطر تهمت ودروغی که در مناظره گفت از ملت شریف وخانواده بزرگ آموزش و پرورش عذر خواهی کند.

واژه های کلیدی: آموزش | سیاست | معلمان | قالیباف | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs