chaffier کارتون در حاشیه رد صلاحیت احمدی نژاد

chaffier: کارتون در حاشیه رد صلاحیت احمدی نژاد احمدی نژاد بزرگمهر حسین پور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث سرقت در پوشش کابینت‌ساز

دو پسرخاله که منشتر شدن آگهی در روزنامه‌ها و فضای مجازی، تحت عنوان «ویترین و کابینت‌سازی در منازل و شرکت‌ها» به منزل شهروندان وارد می‌شدند و اقدام به دزدی پول،

سرقت در پوشش کابینت ساز

عبارات مهم : ایران

دو پسرخاله که منشتر شدن آگهی در روزنامه ها و فضای مجازی، تحت عنوان «ویترین و کابینت سازی در منازل و شرکت ها» به منزل شهروندان وارد می شدند و اقدام به دزدی پول، طلا و دیگر اموال باارزش می کردند، دستگیر شدند.

به گزارش شرق، پرونده ای با عنوان دزدی منزل روز ١٧ فروردین از کلانتری حکیمیه به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ارجاع شد. مطابق محتویات این پرونده سارق یا سارقان اقدام به دزدی ٨٠ میلیون تومان پول و طلا کرده بودند.

کارآگاهان با بررسی صحنه دزدی اطمینان پیدا کردند که دزدان بدون ایجاد هرگونه تخریب در ورودی ساختمان یا حتی ایجاد به هم ریختگی در وسایل و اسباب و اثاثیه منزل، اقدام به دزدی پول و طلا کرده اند، در حالی که شواهد و دلایل حکایت از انجام دزدی به دست فرد یا افراد آشنا داشت، صاحب منزل تأکید کرد در چند روز گذشته به هیچ عنوان از منزل خارج نشده هست. مأموران در حین تحقیقات، به شباهت دزدی اخیر با دزدی منزلی دیگر مظنون شدند و با بررسی هر دو سرقت، اطلاع پیدا کردند مال باختگان هر دو پرونده ویترین و کابینت منازل را تعویض کرده اند و دزدی ها نیز در وقت حضور کابینت ساز در منزل های آنها صورت گرفته است.

سرقت در پوشش کابینت‌ساز

هر دو مال باخته در اظهاراتی مشابه عنوان کردند از طریق آگهی درج شده است در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار جهت تعویض کابینت منزل خود اقدام کردند. کارآگاهان آگهی موردنظر را بررسی کردند و در ادامه و با انجام صورت نگاری، تصویرهای مشابهی از سارقان این دو دزدی در اختیار آنها قرار گرفت. سپس مأموران اطلاع پیدا کردند سارقان از طریق سایت دیوار قصد فروش عتیقه های متعلق به یکی از مال باختگان را دارند. به این ترتیب، محل تردد دزدان در محدوده خیابان پیروزی شناسایی و آنها دستگیر شدند و در بازرسی اولیه مقداری از اموال مسروقه متعلق به یکی از مال باختگان کشف شد.

در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه متهمان، تعداد دیگری از اموال مسروقه کشف شد و یکی دیگر از مال باختگان که دزدان دقیقا به همین شیوه و شگرد اقدام به دزدی بیش از ٢٥ میلیون تومان پول و طلا از منزل او کرده بودند، شناسایی شد. سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی، مدیر پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: «متهمان پرونده به نام های سعید (٣٠ ساله) و بهزاد (٢٤ ساله) با هم پسرخاله اند. آنها در همان تحقیقات اولیه به دزدی از طریق انتشار آگهی راه اندازی ویترین و کابینت در منازل و شرکت ها اعتراف کردند و اکنون با قرار قانونی جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر جرائم ارتکابی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دارند».

دو پسرخاله که منشتر شدن آگهی در روزنامه‌ها و فضای مجازی، تحت عنوان «ویترین و کابینت‌سازی در منازل و شرکت‌ها» به منزل شهروندان وارد می‌شدند و اقدام به دزدی پول،

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | ویترین | کابینت | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs