chaffier کارتون در حاشیه رد صلاحیت احمدی نژاد

chaffier: کارتون در حاشیه رد صلاحیت احمدی نژاد احمدی نژاد بزرگمهر حسین پور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل ایوانکا ترامپ در سئول با رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی دیدار می‌کند

دختر رئیس‌جمهوری آمریکا و یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید به عنوان بخشی از سفرش به کره‌ جنوبی جهت شرکت در مراسم نهایی بازی‌های المپیک زمستانی، روز جمعه با رئیس‌جمه

ایوانکا ترامپ در سئول با رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی دیدار می‌کند

ایوانکا ترامپ در سئول با مدیر جمهوری کره جنوبی دیدار می کند

عبارات مهم : آمریکا

دختر مدیر جمهوری آمریکا و یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید به عنوان بخشی از سفرش به کره جنوبی جهت شرکت در مراسم نهایی بازی های المپیک زمستانی، روز جمعه با مدیر جمهوری این کشور دیدار خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، یکی از مقامات ارشد دولت واشنگتن که خواست نامش فاش نشود، گفت: ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا و یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید در راس هیئت آمریکایی به کره جنوبی سفر می کنند تا در مراسم نهایی بازی های المپیک زمستانی شرکت کنند.

این مقام افزود: ایوانکا ترامپ جمعه شب در کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی در سئول با مون جائه این، مدیر جمهوری این کشور دیدار کرده و در مراسم صرف شام شرکت می کند. در حال حاضر هیچ برنامه ای جهت دیدار ایوانکا ترامپ با مقامات کره شمالی در جریان این سفر وجود ندارد.

ایوانکا ترامپ در سئول با رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی دیدار می‌کند

ایوانکا ترامپ جهت سفر به کره جنوبی از یک پرواز تجاری استفاده خواهد کرد و از استفاده از هواپیمای دولتی اجتناب می کند. سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید در جریان این سفر ایوانکا ترامپ را به عنوان یکی از اعضای هیئت آمریکا همراهی خواهد کرد.

مقام مذکور افزود: هیچ برنامه ای وجود ندارد که ایوانکا ترامپ راجع به اختلافات بر سر آزمایش های موشکی و اتمی کره شمالی مذاکرات جدی برگزار کند.

دختر رئیس‌جمهوری آمریکا و یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید به عنوان بخشی از سفرش به کره‌ جنوبی جهت شرکت در مراسم نهایی بازی‌های المپیک زمستانی، روز جمعه با رئیس‌جمه

وی افزود: ایوانکا ترامپ که یکی از طرفداران سرسخت بازی های زمستانی است روزهای شنبه و یکشنبه بعضی از مسابقه های المپیک پیونگ چانگ را تماشا خواهد کرد. نشانه از این سفر تشویق ورزشکاران آمریکایی، تاکید بر ائتلاف آمریکا – کره جنوبی و مراسم خوش حالی گرفتن بازی های موفقیت آمیز المپیک زمستانی است.

واژه های کلیدی: آمریکا | المپیک | آمریکایی | کره جنوبی | ریاست جمهوری | ایوانکا ترامپ | دختر دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs